Władcy Wody

trening, pasja, sukces

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem. Wiecie o czym mowa, warto spędzić lata w pracy, która daje ogromną satysfakcję, odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i duszę dziecka, aby mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze.

W naszej akademii pływania uczymy nie tylko pływać, pokazujemy że sport ten daje więcej możliwości, rozwija a przede wszystkim uczy pokory, samodzielności i systematycznej pracy w dążeniu do własnych sukcesów. Realizujemy program sportowo-rekreacyjny stwarzając wiele możliwości rozwoju i szans odkrycia nowych pasji oraz talentów.
Od 2001 roku zajmujemy się organizacją wyjazdów zorganizowanych, w tym wycieczek, zielonych szkół, obozów, w Polsce i za granicą. Władcy Wody to nasza pasja i zawodowy sukces.

Anna Wereszczyńska

Trener pływania, instruktor narciarstwa, ratownik medyczny, żeglarz, nurek z certyfikatem Padi, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy w klubie WKS Śląsk.

Cezary Wereszczyński

Trener pływania, instruktor narciarstwa, snowboardu, nurek z certyfikatem Padi, ratownik, od 2001 roku współpracuje z firmami turystycznymi Werison i Zielona Brygada.

baza sportowa

Obecnie wypoczywamy w ośrodkach w Bukowinie, Drzonkowie, Spale, Wałczu oraz Sopocie. Ośrodki do których jeździmy są przez nas sprawdzone i posiadają wymagane standardy, czyli rozwiniętą bazę sportowo-rekreacyjną, basen na terenie lub w pobliżu obiektu, pełne wyżywienie, łazienki w pokojach, dostęp do internetu.

kalendarium

Terminy naszych działań sa stałe, zmienić się mogą tylko daty zgodnie z kalendarzem danego roku. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, dlatego zapisy na konkretne imprezy trwają do 2, 3 miesięcy przed rozpoczęciem. Ułatwia to też planowanie rodzinnych wakacji czy ferii zimowych. Zapraszamy po nowe przygody.