Obóz pływacki z aktywnym programem sportowym OSIR Wałcz

0

techniczny obóz pływacki, 7-17 lipiec

COS WAŁCZ

PLANUJEMY WAKACJE

07.07-17.07.2019
Koszt: 2200zł

zapraszamy

Anna Wereszczyńska, Cezary Wereszczyński

Zapraszamy na aktywny obóz w Centrum Przygotowań Olimpijskich COS Wałcz. Jak zwykle nie będzie czasu na nudę!Oddajecie dzieci w dobre ręce! Mamy duże doświadczenie w pracy dziećmi i na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo i zadowolenie dziecka.Obóz pływacki ma na celu zintegrowanie grupy. Tworzymy team, który wspólnym wysiłkiem dąży do sukcesu. Sukces, któremu powinien towarzyszyć doping i brawa na KAŻDYM poziomie sportowym!

dla kogo ten obóz?

dla wszystkich z zacieciem sportowym

Obóz pływacki w Wałczu przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, która potrafi aktywnie spędzić 12 dni, trenując codziennie po 5,6 godzin. Głównym tematem obozu jest styl motylkowy. Skoncentrujemy się na technice, analizie wideo, pracy na lądzie w tym stylu, jak również wzmacnianie mięśni  stabilizujących ciało, poprzez wykorzystanie ciężaru swojego ciała, gum oporowych i podstawowych przyrządów. Zdiagnozujemy słabe ogniwa, a następnie je wzmocnimy. Przedstawimy trening autopilota, oraz trening oddychania. Pojawią się masaże, likwidowanie napięć mięśniowych, rolowanie.

trening próbny

zapisy: Anna Wereszczyńska, 695 638 139

Przed obozem zapraszamy na trening próbny. Jeśli nie jesteście pewni umiejętności dziecka w wodzie skorzystajcie z tej opcji. Zaznaczamy, że zabieramy tylko potrafiących pływać. Wszyscy uczestnicy obozu muszą pływać przynajmniej 3 stylami na poziomie podstawowym.Przed każdym obozem robimy spotkanie z rodzicami w celu ustalenia szczegółów pobytu, zebrania umów, odpowiedzi na pytania.

Przed każdym obozem robimy spotkanie z rodzicami w celu ustalenia szczegółów pobytu, zebrania umów, odpowiedzi na pytania.

ośrodek COS Wałcz

Centralny Osrodek Sportu Przygotowań Olimpijskich

pełnowymiarowe boisko do gry w hokeja na trawie / nowoczesny stadion lekkoatletyczny / dwie hale sportowe / pływalnia kryta 25 m / w części rekreacyjnej 55 m zjeżdżalnia / korty tenisowe, 7 pól do gier / 4 pełnowymiarowe boiska trawiaste / profesjonalna sala bokserska / sprzęt - łódki, kajaki, rowery wodne, narty wodne / siłownia i ergometry / zaplecze do odnowy biologicznej i rehabilitacji

MOSIR Wałcz
Okolica
MOSIR Wałcz
Ośrodek
MOSIR Wałcz
MOSIR Wałcz
Basen
MOSIR Wałcz
Rekreacja
MOSIR Wałcz

PROGRAM OBOZU

800-600i

motylek

PŁYWANIE

Trenujemy 2 x dziennie w wodzie, w sumie 4h. Głownym stylem obozu będzie motyl, analiza wideo, dużo techniki i 5 stylu.

Basen OSIR Wałcz

800-600n

treningi outdoor

MOBILNIE

Podczas budowania siły i wytrzymałości zagłębimy się w najsilniejsze partie. Celem treningu oprócz budowania siły jest nauka poprawnego wykonywania ćwiczeń.

Sala Crossfit

crossfit-1963860_1280

treningi outdoor

STRETCHING

Trening rozciągania, jogi i pilatesu pozwoli zapobiec kontuzjom, a przy okazji jest świetną formą odprężenia i relaksu . To ważne, aby twoje ciało było rozciągnięte i nie pospinane

Sala Crossfit, stadion

800-600-a4

MENTALNY

PLANOWANIE

Uzyskanie formy zmusza Cię do stawienia czoła największym wyzwaniom i trzymania się zwykłej rutyny przez długi czas. Ważna będzie kontrola organizmu, reakcje na zmęczenie, regeneracja.

Sale wykładowe, boiska

800-600-a3

MENTALNY

STRES

Stres przedstartowy towarzyszy każdemu, inaczej go tylko przechodzimy. Co zrobić, aby nie przeszkodził w starcie, jak stres przerobić w siłę. Jak wyćwiczyć autopilota i do czego służy.

Cały ośrodek Wałcz

800-600-a2

treningi outdoor

TECHNIKA

Trening pływacki na lądzie to zwrócenie uwagi na technikę w stylach, lepsze spojrzenie przez pływaka i kontrola swojego ciała. Praca na taśmie, gumach.

Sala Crossfit, sala Fitness, basen

800-600-a5

RW, PP

RATOWNIK

Zabawa ze sprzętem ratowniczym a przy okazji podstawy ratownictwa wodnego oraz pierwszej pomocy. W trakcie zawody z ratownictwa.

basen, jezioro OSIR Wałcz

800-600-a1

inne formy

KAJAKI, BIEGI

Dla relaksu popływamy kajakami, dla lepszego samopoczucia rano pobiegamy.

teren wokół jeziora przy OSIR Wałcz

800-600-a6

relaks

luz, luz

> NOCNA PROJEKCJA FILMU> DYSKOTEKI> TURNIEJE XBOX ONE> MISTRZ OBOZU W TEKKENA> DZIEŃ KOSMOSU> BAL PRZEBIERAŃCÓW

sale ośrodka OSIR Wałcz

telefon: 695 638 139 / 723 897 862
email: basen@wladcywody.pl
baseny: Racławicka, Wieczysta
nr konta: 38 1050 1575 1000 0090 7898 0035
Anna Wereszczyńska "Władcy Wody" ul. Kłodzka 1g/1 , 55-040 Bielany Wrocławskie