Start Swim

władcy

wody

cześć

przygodo!

Pływanie. Ratownictwo. wake. kite. Narciarstwo. Snowboard.

pakowanie, obóz letni, walizka na obóz, wakacje, dzieci

Planujemy lato 2020, są już daty!

zaplanuj wakacje

Wakacje rozpoczynamy tradycyjnie półkolonią sportową. W tym roku pływanie i rolki. Następnie obóz pływacki techniczny plus tenis ziemny, potem obóz nad Bałtykiem i na koniec sierpnia obóz dla zawodników.

723 897 862 / Cezary

nauka pływania wrocław, szkoła pływania, wks slask

wolne miejsca w grupach dla dzieci

baby 4, junior 1,2

Można dopisać się w trakcie sezonu do grup Baby4, Junior 1, 2. Należy umówić z nami trening próbny, przyjść popływać. Wtedy wskażemy docelową grupę dla dziecka. Baseny Racławicka oraz Wieczysta.

695 638 139 / Anna

trening pływacki, masterswrocław, trener czarek

treningi pływackie senior

środa 19:45, sobota 10:30

W środę i sobotę można jeszcze znaleźć wolne miejsce w grupach Senior 1, 2. Pływamy w 5 osobowych zespołach, jest kameralnie i efektywnie. Zapraszamy na trening próbny.

723 897 862 / Cezary

kajaki, obozy wędrowne

lato 2020 planujemy wakacje

swim camp, obozy pływackie

zawody wrocław grupa j.s.

złoty medal, władcy wody, zawody, dziewczynka, baseny wrocław

zawody władców czerwiec

obozy sportowe, swim camp

swim camp przed sezonem

-od 2009-

nasz team

trening & pasja & sukces

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem. Wiecie o czym mowa, warto spędzić lata w pracy, która daje ogromną satysfakcję, odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze.

surfing, zajawka moja i mojej żony

trener

Anna

Nauczyciel oraz trener pływania z wieloletnim stażem w klubie WKS Śląsk Wrocław. Ratownik medyczny, instruktor narciarstwa, pasjonatka nurkowania, bodyboardingu oraz snowboardu w wersji freeride!

ferie narciarskie, obozy zimowe, zielona brygada, snowboard, narty, na stoku

trener

cezary

Nauczyciel oraz trener pływania w klubie Juvenia Wrocław. Ratownik WOPR, instruktor narciarstwa alpejskiego, instruktor snowboardu. Moją pasją jest freeride w puchu, bodyboarding na fali i kite!

team wladców

instruktorzy

team

Team Władców Wody to zawodnicy pływania, byli i aktualni. Pasjonaci sportów wodnych, instruktorzy na stoku, rehabilitanci i ratownicy. W zespole są: Patrycja, Sara, Marysia, Jacek, Piotr, Edi oraz Kamila.

- rezerwacja -

3 kroki do

przygody

695 638 139 &

basen@wladcywody.pl

-krok 3-

umowa na zajęcia

basen@wladcywody.pl

Ściągnij ze strony umowę, podpisz, zeskanuj i odeślij na email lub przynieś na zajęcia. Poniżej link do umowy. Trenuj z radością i systematycznie! Zapraszamy.

-krok 2-

trening próbny

basen@wladcywody.pl

Wybierasz pływanie, obóz, półkolonię? Ok, umów trening próbny, sprawdzimy Twoje umiejętności w celu dopasowania do poziomu docelowej grupy.

-krok 1-

rezerwacja miejsca

basen@wladcywody.pl

Pierwszym krokiem jest rezerwacja miejsca online w systemie Active. Wypełnienie formularza nie wiąże się z obowiązkiem zapłaty.

-baseny-

zobacz gdzie pływamy

basen@wladcywody.pl

Trenujemy na dwóch basenach we Wrocławiu. Basen SP 17 ul. Wieczysta 105, wejście od strony boiska do koszykówki. Basen WKS Śląsk Wrocław ul. Racławicka.

Basen Szkoły Podstawowej nr 17. Basen ma 25m i 6 torów. Obiekt jest wygodny do prowadzenia zajęć, jest czysto, ciepła woda. Oświetlenie zewnętrzne jak i pod wodą. Dużo światła wpada przez ścianę z okien.

Zajęcia prowadzimy w 6 grupach jednocześnie. Jest to wygodne szczególnie dla rodzin, które na zajęcia przychodzą z dwójką lub trójką dzieci, a jednocześnie chcą popływać obok. Każda grupa ma swojego trenera prowadzącego.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki.

Serdecznie zapraszamy na trening próbny podczas którego wskażemy grupę docelową dla pływaka.

Basen 25m jest po remoncie i oddany został 7 stycznia 2020 roku, wymienione zostały okna i dach, więc jest ciepło, nie kapie na głowę.Na obiekcie Wojskowego Klubu Sportowego korzystamy z brodzika, basenu 25m oraz 50m.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki. Na trening proponujemy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem. Rodzice i opiekunowie mogą czekać w holu pomiędzy basenami, ale trzeba mieć klapki. W brodziku pływają grupy najmłodsze, Baby4 oraz może się pojawić grupa Junior 1. Na basenie 25m trenują grupy Junior 1,2,3 a na 50m grupa Junior Sport.

power i energia

Ćwicząc regularnie przedłużasz sobie młodość i zmniejszasz ryzyko przewlekłych chorób.

 

większy spokój

Systematyczny trening naładuje akumulatory, zlikwiduje napięcia, zwalczy stres.

 

Zdrowie

Obniżasz ciśnienie krwi, poprawiasz elastyczność naczyń krwionośnych, zwiększa się gęstość kości.

-zajęcia-

informacje treningowe

basen@wladcywody.pl

Od góry: czepek, najlepiej silikonowy, okularki, strój ( dziewczynki jednoczęściowy, chłopcy slipy, nie spodenki ), klapki, ręcznik, mydło i szampon pod prysznic.

Przed wejściem do wody prosimy o spłukanie ciała pod prysznicem. Nie będziemy tłumaczyć i rozpisywać się w tym temacie.

Po treningu należy dobrze wysuszyć włosy. W holu basenu dobrze jest odczekać 5 minut, usiąść na moment rozluźnić się. Szczególnie zimą, gdy rozgrzani wychodzimy z szatni i spod suszarek.

Zalecamy picie elektrolitów podczas zajęć na basenie. Napój najlepiej przygotować w domu. Przepisy podajemy we wpisie: link

-wskazówka-

dobre nastawienie

basen@wladcywody.pl

Trening zaczyna się w domu, spakowanie rzeczy i sprzętu do torby, przygotowanie napoju.

Na trening przyjdź wyluzowany. Zatrzymaj się na moment w domu, szatni, lub przed samym wejściem do wody. Zapomnij na 45 minut o pracy, problemach, tym czego nie zrobiłeś, zrobiłaś lub co macie jeszcze w planach. Słuchaj trenera i nie wykonuj zbędnych ruchów. Nie siłuj się, nie walcz, staraj się nie wygrywać z samym sobą. Polub zmęczenie, polub brak oddechu, polub brak swobody. To cała droga do sukcesu.

władcy wody

Anna Wereszczyńska Władcy Wody

Kłodzka 1G, Bielany Wrocławskie 55-040

nr konta: 38 1050 1575 1000 0090 7898 0035

logo władcy wody, obozy sportowe, swim camp, obozy wędrowne
logo klap, krajowa liga amatorskiego pływania, zawody, medale, nagrody
logo takafala
polkolonia-wroclaw