Aktualnie

WŁADCY WODY

Newsy

szkółka pływania

Rząd otwiera baseny i stoki. Branża fitness pozostaje zamknięta.

wladcy wody, basen

Od początku lutego otwarte są galerie handlowe, galerie sztuki i muzea, a w połowie miesiąca będziemy mogli pójść do kina czy teatru, a także na basen czy na stok narciarski.

- Otwieramy boiska, korty tenisowe, stoki narciarskie i baseny. Oczywiście reżim sanitarny musi być tam bezwzględnie przestrzegany - powiedział na konferencji prasowej minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. - Decydujemy się na otwarcie basenów, ponieważ tam sytuacja z ewentualnym zagrożeniem wirusem jest mniej ryzykowna - choć oczywiście jest to ryzyko - niż w innych zamkniętych miejscach, gdzie uprawiany jest sport - ocenił szef resortu.

- To działanie warunkowe. Po dwóch tygodniach od piątku 12 lutego sprawdzimy, jak zachowa się wirus przy zastosowaniu tych nowych zasad - dodał premier Mateusz Morawiecki.

nauka pływania wrocław, szkoła pływania wrocław, baseny wrocław, wks
obozy zimowe, ferie narciarskie, obozy narciarskie, zielona brygada, władcy wody,

Podczas konferencji prasowej wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński poinformował, że od 12 lutego warunkowo wznowiona zostanie:

  • działalność obiektów sportowych o charakterze otwartym (boiska itp.)
  • działalność stoków narciarskich
  • oraz działalność basenów.

Obóz Narciarsko Snowboardowy w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

ferie zimowe Bukowina Tatrzańska, Austria narty,

BUKOWINA
20.02-26.02.2021

Obóz Narciarsko Snowboardowy w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej 20-26 luty 2021 dla dzieci 7-14 lat. Ośrodek z basenem STASINDA – Bukowina Tatrzańska.
Wyżywienie 3 x dziennie.
Pokoje 2-5 os. wyposażone w łazienkę, tv sat.
Opieka wychowawców oraz instruktorów.
Małe grupy szkoleniowe 6-8 osób.
Wejścia na basen bez ograniczeń.
Bogaty program zajęć po nartach z podziałem na grupy zainteresowań.
Szkolenie – Narty / Snowboard
cena od 1650 zł.
<BR>Podczas obozu zdalne nauczanie realizujemy w godzinach wieczornych, wtedy nadrobimy zaległości. Nad grupą opiekę sprawują instruktorzy. Ostatnie chwile i godziny na zapisy na ten obóz. Zainteresowanych prosimy o kontakt jak najszybciej pod numerem telefonu 723 897 862.

Obóz Treningowy Pływacki NOWA RUDA
29.03-03.04.2021

>

10 dniowy obóz treningowy dla pływaków to kolejna dawka dobrej energii. Pomimo trudnych sesji obciążeniowych 2 x dziennie pływacy chętnie wracają po takie doświadczenie. Nad czym będziemy pracować tym razem? Tego nie zdradzimy. Uczestnicy obozu nie dowiedzą się tego nawet przed treningiem. Ważne dla nas będzie praca w danym momencie, czyli tu i teraz. Chcemy, aby zawodnik był obecny na treningu i nie myślał o kolejnym trudnym zadaniu. Ciekawe? Nasz system może okazać się dla niektórych niespodzianką jeśli chodzi o poprawę wyników a nawet rekordów w treningu. Zastosujemy też metody treningu holistycznego. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 695 638 139 oraz 723 897 862 i na email podany poniżej.

logo władcy wody, obozy sportowe, swim camp, obozy wędrowne, ferie

Newsy Władców

Obóz Narciarsko Snowboardowy

Obóz Treningowy Pływacki
29 marzec

O nas

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem.

Kontakt

©2021, chillos