Aktualnie

WŁADCY WODY

Newsy

Rząd otwiera baseny i stoki. Branża fitness pozostaje zamknięta.

Od początku lutego otwarte są galerie handlowe, galerie sztuki i muzea, a w połowie miesiąca będziemy mogli pójść do kina czy teatru, a także na basen czy na stok narciarski.

- Otwieramy boiska, korty tenisowe, stoki narciarskie i baseny. Oczywiście reżim sanitarny musi być tam bezwzględnie przestrzegany - powiedział na konferencji prasowej minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński. - Decydujemy się na otwarcie basenów, ponieważ tam sytuacja z ewentualnym zagrożeniem wirusem jest mniej ryzykowna - choć oczywiście jest to ryzyko - niż w innych zamkniętych miejscach, gdzie uprawiany jest sport - ocenił szef resortu.

- To działanie warunkowe. Po dwóch tygodniach od piątku 12 lutego sprawdzimy, jak zachowa się wirus przy zastosowaniu tych nowych zasad - dodał premier Mateusz Morawiecki.

Podczas konferencji prasowej wicepremier, minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński poinformował, że od 12 lutego warunkowo wznowiona zostanie:

  • działalność obiektów sportowych o charakterze otwartym (boiska itp.)
  • działalność stoków narciarskich
  • oraz działalność basenów.

Obóz Narciarsko Snowboardowy w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

BUKOWINA
20.02-26.02.2021

Obóz Narciarsko Snowboardowy w ośrodku Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej 20-26 luty 2021 dla dzieci 7-14 lat. Ośrodek z basenem STASINDA – Bukowina Tatrzańska.
Wyżywienie 3 x dziennie.
Pokoje 2-5 os. wyposażone w łazienkę, tv sat.
Opieka wychowawców oraz instruktorów.
Małe grupy szkoleniowe 6-8 osób.
Wejścia na basen bez ograniczeń.
Bogaty program zajęć po nartach z podziałem na grupy zainteresowań.
Szkolenie – Narty / Snowboard
cena od 1650 zł.
<BR>Podczas obozu zdalne nauczanie realizujemy w godzinach wieczornych, wtedy nadrobimy zaległości. Nad grupą opiekę sprawują instruktorzy. Ostatnie chwile i godziny na zapisy na ten obóz. Zainteresowanych prosimy o kontakt jak najszybciej pod numerem telefonu 723 897 862.

Obóz Treningowy Pływacki NOWA RUDA
29.03-03.04.2021

>

10 dniowy obóz treningowy dla pływaków to kolejna dawka dobrej energii. Pomimo trudnych sesji obciążeniowych 2 x dziennie pływacy chętnie wracają po takie doświadczenie. Nad czym będziemy pracować tym razem? Tego nie zdradzimy. Uczestnicy obozu nie dowiedzą się tego nawet przed treningiem. Ważne dla nas będzie praca w danym momencie, czyli tu i teraz. Chcemy, aby zawodnik był obecny na treningu i nie myślał o kolejnym trudnym zadaniu. Ciekawe? Nasz system może okazać się dla niektórych niespodzianką jeśli chodzi o poprawę wyników a nawet rekordów w treningu. Zastosujemy też metody treningu holistycznego. Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 695 638 139 oraz 723 897 862 i na email podany poniżej.

Newsy Władców

Obóz Narciarsko Snowboardowy

Obóz Treningowy Pływacki
29 marzec

O nas

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem.

Kontakt

©2021, chillos