Obóz Bałtyk Camp

0
568

11 dni
nad morzem Bałtyckim

Zdobywamy nowe umiejętności, odkrywamy swoje pasje i talenty.

Mikoszewo / ośrodek Grześ

05-15.08

Bałtyk
Camp

kontakt z trenerem: 695 638 139

Sport, zdrowie
zabawa

Będzie super! Jedziemy totalnie się zrelaksować, plaża, lody, zabawy, gry, konkursy, dyskoteki. Pełen luz !

Akademia Zielonej Brygady to 8 sprawności, które dzieci nabędą podczas pełnego przygód obozu. Przygód, które dadzą dzieciom okazję do poszukiwania własnych rozwiązań, używania wyobraźni i spędzania duuużo czasu na świeżym powietrzu.

Codziennie czeka Cię niezapomniana przygoda. Poczujesz się jak Robin Hood i Robinson Crusoe. Zamienisz się w Małego konstruktora oraz Eko-podróżnika. Każdy dzień to nowa zabawa i nowe sprawności. Strzelanie z łuku, wykonanie latawca, tipi, nauka używania kompasu i odczytywania map. Dodatkowo gry terenowe, waterball ślizgawka xxl, big twister, festiwal kolorów, banki mydlane XXL i wiele innych.
Codziennie coś nowego!

11 dni nad morzem

Nowoczesna baza rekreacyjna - świetlice, boisko i podgrzewany basen zewnętrzny gwarantują udany wypoczynek niezależnie od pogody. Nowoczesną jadalnię, miejsce na ognisko i grilla, smart TV, sprzęt sportowy, namiot letni ze stołem do tenisa stołowego, bilardem, piłkarzykami.

Ośrodek z bogatym zapleczem, położony z dala od ruchliwej ulicy i blisko pięknego lasu. Pokoje są zadbane, łazienki również. Jedzenie jest bardzo dobre, jak na warunki nad naszym morzem to porcje są duże, na śniadanie stół szwedzki. W ośrodku jest odkryty basen. Wokół las a plaża blisko.

Teren ośrodka jest ogrodzony i dozorowany. Na miejscu darmowe WIFI.

Lokalizacja: przy samym lesie, do plaży 15 min spacerem (1200m), teren bezpieczny, ogrodzony i monitorowany, 40 km od Gdańska, 45 km od Malborka, 15 km od Sztutowa.

startup

9-10 lat
grupa Młodzik

Grupa na czas obozu przejmuje kolor niebieski

startup

11-13 lat
grupa Junior

Grupa na czas obozu przejmuje kolor czerwony

startup

14-16 lat
grupa JuniorSt

Grupa na czas obozu przejmuje kolor
żółty

Każdego dnia coś nowego

Program obozu

Każdy dzień to nowa zabawa i nowe sprawności !

gry
fabularne

Poczujesz się jak Robin Hood i Robinson Crusoe. Zamienisz się w Małego konstruktora oraz Eko-podróżnika.

Mini
Syrvival

Strzelanie z łuku, wykonanie latawca, tipi, nauka używania kompasu i odczytywania map. Dodatkowo gry terenowe.

Relaks
plaża, morze

Oczywiście najwięcej czasyu spędzimy na plaży. Gry, zabawy, relaks. Waterball ślizgawka xxl, big twister, festiwal kolorów.

Eko 12 Zielonych Nawyków

12 nawyków, które w formie zabaw, gier, konkursów z nagrodami i podchodów zwiększą świadomość ekologiczną.

Zajęcia
sportowe

Rozgrywki drużynowe na plaży i na boiskach. Podchody, dwie flagi, Ligę Piłkarską, bazy, Igrzyska, tory przeszkód, turnieje, gry nocne.

Gry, zabawy
podwórkowe

Kreatywne i rozwijające zabawy pobudzające wyobraźnię z dawnych lat takie jak państwa, kapsle, kamienie, palant, skakanka.

Trenerka radzi

Do wyjazdu ważne jest przygotowanie. Jeśli zrobicie to wcześniej, nie będziecie zaskoczeni na miejscu.

plecak dzienny

Oczywiście, większość plecaków jest urocza, ale nie mają nic w „nowoczesnym” plecaku. Poszukaj lekkiej opcji, która ma dużo miejsca na oddzielenie rzeczy, np. ręcznik, okularki, klapki, przekąski, lekką kurtkę, wodę.

kosmetyczka

Będziesz chciał wysłać dziecko ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, w tym szczoteczką do zębów, kremem do opalania, szamponem, odżywką i płynem do mycia ciała. Upewnij się, że wszystkie te przedmioty będą dla niego łatwo dostępne. Opcja zawieszenia, jest doskonała, ponieważ dzieci mogą powiesić ją pod prysznicem lub z boku łóżka.

buty turystyczne

Obóz letni jest pełen zajęć na świeżym powietrzu, takich jak turystyka piesza i rekreacyjna, więc dobre będą buty nie zbyt ciężkie, ale wytrzymałe.

lekka kurtka

Nieprzewidywalna letnia pogoda czasem może zepsuć dobrą zabawę. Pamiętaj, aby spakować taką kurtkę, uchorni przed zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

05 - 15 sierpień 2020

Koszt obozu

Dojazd do Studzienno organizujemy we własnym zakresie.

pakiet Startowy

W cenie

Władcy Wody

zapisy

kontakt
z trenerami

Anna Wereszczyńska
695 638 139
Cezary Wereszczyński
723 897 862