Obóz Totalne Odłączenie
02.07 - 11.07. 2021
Studzienno 1370zł

O obozie

Góry, lasy, łąki, woda. Z dala od miasta, gdzie szukamy oddechu i spokoju. Lato to czas na tworzenie i odkrywanie! Pełne akcji gry terenowe, spływy kajakowe i pontonowe, gry fabularne Fort i Twierdza. Góry, lasy, łąki i woda. Zdobywamy nowe umiejętności, odkrywamy swoje pasje i talenty.

Korzyści płynące z uczestnictwa na Wyprawach Totalne Odłączenie obejmują inspirację, radość, pracę zespołową, zwiększanie pewności siebie i samodzielności, a także nawiązywanie trwałych przyjaźni. Bezpieczeństwo, dobre samopoczucie w trakcie wypraw to nasz priorytet.

Program

Studzienno 10 dni
Agroturystyka Studzienno & Zagroda Rekreacyjna
Park Narodowy Gór Stołowych

Dzień przyjazdu
zakwaterowanie, poznanie okolicy, zabawy integracyjne, podział na 2 grupy,
jazda konna, ognisko

trasa 1:
Wielki Szalaster
Szczeliniec Mały 8km

trasa 2:
Wambierzyce m.in Skalne Grzyby 4km
Spływ kajakowy Ścinawką / https://raftingbardo.pl/przewodnik/rafting-przelomem-bardzkim

Dzień na wsi
jazda konna, karmienie zwierząt, zdjęcia z Alpaką, gry i zabawy podwórkowe ( stare i nowe )
ognisko z kiełbaskami

trasa 3:
spływ pontonowy Przełomem Bardzkim / https://raftingbardo.pl/przewodnik/rafting-przelomem-bardzkim

Dzień relaksu - gry planszowe, spacery, dyskoteka

Dzień Gry - Sztandary (bazy, sztandary, mapy, budowane są od 1 dnia pobytu)

trasa 4:
Gra fabularna Twierdza Kłodzka

Kontakt z naturą

Przede wszystkim chodzi o kontakt z naturą, oraz obcowanie ze zwierzętami. Zwierzęta odwracają uwagę od codzienności, od otaczających zjawisk i bodźców oraz sprawiają, że odpoczywamy.
Obóz przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży, która potrzebuje oderwania się od codzienności, uchwycenia swojego wewnętrznego spokoju.

Zakwaterowanie

Zakwaterowani jesteśmy w Zagrodzie Rekreacyjnej Studzienno, które jest położone w Otulinie Parku Narodowego Gór Stołowych. Gospodarstwo uzyskało certyfikat Ośrodka współpracujacego z PTTK w zakresie Górskiej Turystyki Jeździeckiej oraz należy do sieci zagród edukacyjnych.

Program

Spływ kajakowy, rafting pontony

Agroturystyka,
jazda konna

Turystyka
górska

Gry, zabawy
podwórkowe

Kontakt z trenerem

  Zarezerwuj miejsce

  Kontakt

  PYTANIA & ODPOWIEDZI

  Co do plecaka?

  Do wyjazdu ważne jest przygotowanie.
  Jeśli zrobicie to wcześniej, nie będziecie
  zaskoczeni na miejscu.

  Radzimy

  Oczywiście, większość plecaków jest urocza, ale nie mają nic w „nowoczesnym” plecaku. Poszukaj lekkiej opcji, która ma dużo miejsca na oddzielenie rzeczy, np. ręcznik, okularki, klapki, przekąski, lekką kurtkę, wodę.

  Będziesz chciał wysłać dziecko ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, w tym szczoteczką do zębów, kremem do opalania, szamponem, odżywką i płynem do mycia ciała. Upewnij się, że wszystkie te przedmioty będą dla niego łatwo dostępne. Opcja zawieszenia, jest doskonała, ponieważ dzieci mogą powiesić ją pod prysznicem lub z boku łóżka.

  Obóz letni jest pełen zajęć na świeżym powietrzu, takich jak turystyka piesza i rekreacyjna, więc dobre będą buty nie zbyt ciężkie, ale wytrzymałe.

  Nieprzewidywalna letnia pogoda czasem może zepsuć dobrą zabawę. Pamiętaj, aby spakować taką kurtkę, uchroni przed zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

  O nas

  Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem.

  Kontakt

  ©2021, fajnestronki.pl