Władcy Wody

akademia sportów

Pływanie

pływanie

Od 2009 roku prowadzimy Akademię Pływania

Władcy Wody

Grupy Baby

Zaczynacie Przygodę z Pływaniem. Dzieci od 4 roku życia. Trenujemy w 6-7 osobowych grupach.

Grupy Junior

Doskonalenie w w 3 grupach umiejętności. Jest możliwość awansu w trakcie sezonu o poziom wyżej.

Grupa Senior

Pływanie swobodne dla dorosłych w trakcie treningu grup młodszych. Zapytaj o miejsce.

nasz system

Jak trenujemy

Dużym atutem naszej Władców Wody jest system szkolenia, który daje możliwość prowadzenia treningów w kilku grupach jednocześnie. Daje to swobodę rotacji wśród pływaków, zwiększa efektywność nauki. Grupy są dopasowane do umiejętności.

Dla rodziców, znajomych to również dobra opcja. Dzieci i młodzież mogą pływać w grupach Baby4, Junior 1, 2 i 3 o tej samej godzinie. Rodzice lub opiekunowie w tym czasie odpoczywają, oglądają lub pływają obok w grupie Senior.

Grafik treningów

Racławicka

Środa 16:00 (baby 4)
Czwartek 15:15 (baby 4)
Piątek 16:00 (baby 4)
Poniedziałek 19:45 (junior sport)
Wtorek 17:30 (junior 1,2) 18:15 (junior 2,3)
Czwartek 17:30 (junior 2) 18:15 (junior 3)
Piątek 17:30 (junior 1,2)

Wieczysta

Sobota 9:00, 9:45, 10:30
(Baby 4, Junior 1,2,3, Swobodne)

learners-1.jpg

Szkolenie

Podejście

Pracujemy w grupach, ale do każdego pływaka podchodzimy indywidualnie. Niektórzy potrzebują więcej czasu, aby przekonać się do grupy, trenera, basenu. Nie naciskamy!! Są osoby, które potrzebują treningu w swoim tak zwanym tempie. Nagradzamy za minimalny postęp i wspieramy, gdy brak energii.

Red Woman Edgy Monochrome Halloween Block Party Poster(7)

System

Trening

Koncentrujemy się przede wszystkim na technice w 4 stylach, ale kładziemy również nacisk na budowanie wydolności i siły w wodzie. Nasze treningi pomagają osiągnąć docelowy poziom sprawności, budować pewność siebie, a przede wszystkim poznawać fajnyych ludzi i dobrze się bawić podczas pływania.

grupy — kopia

Dobre nastawienie

Mental

Na trening przyjdźcie wyluzowani. Zapomnijcie na 45 minut o zadaniach, czego nie zrobiliście lub co macie jeszcze w planach. Słuchajcie trenera i nie wykonujcie zbędnych ruchów. Nie siłujcie się, nie walczcie, starajcie się nie wygrywać z samym sobą. To cała droga do sukcesu.

Pytania i odpowiedzi

Informacje

FAQ

Zapraszamy na trening.

Trenujemy na dwóch basenach we Wrocławiu. Basen SP 17 ul. Wieczysta 105, wejście od strony boiska do koszykówki. Basen WKS Śląsk Wrocław ul. Racławicka.

Basen Szkoły Podstawowej nr 17. Basen ma 25m i 6 torów. Obiekt jest wygodny do prowadzenia zajęć, jest czysto, ciepła woda. Oświetlenie zewnętrzne jak i pod wodą. Dużo światła wpada przez ścianę z okien.

Zajęcia prowadzimy w 6 grupach jednocześnie. Jest to wygodne szczególnie dla rodzin, które na zajęcia przychodzą z dwójką lub trójką dzieci, a jednocześnie chcą popływać obok. Każda grupa ma swojego trenera prowadzącego.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki.

Serdecznie zapraszamy na trening próbny podczas którego wskażemy grupę docelową dla pływaka.

Basen 25m jest po remoncie i oddany został 7 stycznia 2020 roku, wymienione zostały okna i dach, więc jest ciepło, nie kapie na głowę.Na obiekcie Wojskowego Klubu Sportowego korzystamy z brodzika, basenu 25m oraz 50m.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki. Na trening proponujemy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem. Rodzice i opiekunowie mogą czekać w holu pomiędzy basenami, ale trzeba mieć klapki. W brodziku pływają grupy najmłodsze, Baby4 oraz może się pojawić grupa Junior 1. Na basenie 25m trenują grupy Junior 1,2,3 a na 50m grupa Junior Sport.

Od góry: czepek, najlepiej silikonowy, okularki, strój ( dziewczynki jednoczęściowy, chłopcy slipy, nie spodenki ), klapki, ręcznik, mydło i szampon pod prysznic.

Władcy Wody

Kontakt

O nas

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem.

Kontakt