Pływanie

pływanie

rządzimy w wodzie

SZYBKIE NEWSY
WŁADCÓW WODY

Obecnie wszystkie grupy trenują na basenie przy ul. Wieczystej. Na tę chwilę zajęcia odwołane do 8 listopada, ale jesteśmy w kontakcie ze szkołą. Być może ruszymy w najbliższą sobotę. Będziemy informować. Czekamy na zakończenie remontu na Racławickiej. Osoby, które mają niewykorzystane zajęcia z zeszłego sezonu ( przerwa covid )prosimy o odrabianie zajęć w tygodniu o ile to możliwe.

Grupa Junior Sport została przekształcona w sekcję 321swim. Treningi w sekcji do końca roku 2020 odbywają się w poniedziałek 19:45 (45min), w środę (90min) oraz w piątek (90min). Koszt treningów dla Junior Sport nie ulega zmianie.

wybór
poziomu

BABY 4

Dzieci od 4 lat rozpczynające swoją przygodę z pływaniem

JUNIOR

4 grupy treningowe podzielone wg umiejętności

SENIOR

3 grupy treningowe podzielone wg potrzeb i możliwości

321swim

Trening zawodowy 4 x w tygodniu po 90 / 60 minut pływania

poniedziałek

19:45 Junior 2,3
19:45 Junior Sport


środa

19:45 Junior 1
19:45 Junior 2, 3
19:45 Junior Sport
20:30 Senior

piątek

19:45 Junior 3
19:45 Junior Sport
20:30 Senior

sobota

9:00, 9:45, 10:30, 11:15, 12:00
Baby4 / Junior 1,2,3 / Senior / Swobodne

Umowa oraz regulamin na zajęcia

Prosimy zapisać pliki, wypełnić i przynieść na zajęcia.

1
2
jun3

jak uczymy?

Dużym atutem naszej Akademii jest system szkolenia, który daje możliwość prowadzenia treningów w kilku grupach jednocześnie. Daje to swobodę rotacji wśród pływaków, zwiększa efektywność nauki, grupy są dopasowane do umiejętności. Dla rodziców, znajomych to również dobra opcja. Dzieci mogą pływać w grupach Baby4, junior 1, 2 i 3 o tej samej godzinie. Rodzice lub opiekunowie w tym czasie odpoczywają, oglądają lub pływają obok w grupach Senior.

Basen Szkoły Podstawowej nr 17. Basen ma 25m i 6 torów. Obiekt jest wygodny do prowadzenia zajęć, jest czysto, ciepła woda. Oświetlenie zewnętrzne jak i pod wodą. Dużo światła wpada przez ścianę z okien.

Zajęcia prowadzimy w 6 grupach jednocześnie. Jest to wygodne szczególnie dla rodzin, które na zajęcia przychodzą z dwójką lub trójką dzieci, a jednocześnie chcą popływać obok. Każda grupa ma swojego trenera prowadzącego.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki.

Serdecznie zapraszamy na trening próbny podczas którego wybierzemy grupę docelową dla pływaka.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki. Na trening proponujemy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem. Rodzice i opiekunowie mogą czekać w holu pomiędzy basenami, ale trzeba mieć klapki. W brodziku pływają grupy najmłodsze, Baby4 oraz może się pojawić grupa Junior 1. Na basenie 25m trenują grupy Junior 1,2,3 a na 50m grupa Junior Sport.

Od góry: czepek, najlepiej silikonowy, okularki, strój ( dziewczynki jednoczęściowy, chłopcy slipy, nie spodenki ), klapki, ręcznik, mydło i szampon pod prysznic.

Po treningu należy dobrze wysuszyć włosy. W holu basenu dobrze jest odczekać 5 minut, usiąść na moment rozluźnić się. Szczególnie zimą, gdy rozgrzani wychodzimy z szatni i spod suszarek.

jako takie info!

masz więcej pytań?

jak zacząć?

Umów się na trening próbny. Przyjdź, popływaj w grupie. Zobacz jak jest. Po zajęciach zdecydujesz czy to zajawka dla Ciebie. Wystarczą czepek, okularki, strój i dobre chęci. Dawaj!

grupy

Trenujemy w grupach maksymalnie 7 osobowych. Dzięki temu uczniowie szybciej przyswajają, trener ma większą kontrolę nad treningiem. Efekty są a to najważniejsze.

KARTA POSEJDONA

Pływacy w poszczególnych grupach otrzymują Karty Posejdona, na których trenerzy zaznaczają umiejętności zdobyte podczas treningów. Karta Posejdona jest istotnym dodatkiem do naszego szkolenia.

WYJAZDY W SEZONIE

Każdego lata organizujemy dla pływaków Władców Wody półkolonie pływackie oraz 3 obozy tematyczne w Polsce i za granicą. Zapraszamy szczególnie klientów Władców dla których mamy Super Rabaty nawet do 300zł!

321swim.pl

Sprawności Posejdona, awans do grupy wyżej!

Pływacy w poszczególnych grupach otrzymują Karty Posejdona, na których trenerzy zaznaczają umiejętności zdobyte podczas treningów. Na koniec sezonu organizujemy zawody.

Dziecko płacze! Uciekać z basenu, czy stać przy nim?

Rodzice, pamiętajcie, że dla dziecka nowe środowisko, basen, grupa, mogą być sytuacją stresową, w takim przypadku pojawić się czasami płacz. Spokojnie, to normalna reakcja.

Wartość pływania dla rozwoju dzieci

Po wejściu w nowe stulecie warunki życia materialnego ludzi ulegały ciągłej poprawie, ale różne „choroby cywilizacyjne” pojawiały się jedna po drugiej.

jeśli nie odbieramy pewnie mamy trening, oddzwonimy!

Anna 695 638 139
Cezary 723 897 862

FAQ

Most frequent questions and answers