Start

władcy

akademia sportów letnich i zimowych

co z basenami?

Z każdym dniem oczekujemy tej najważniejszej dla nas informacji! Niech baseny w końcu ruszą. W ostatnim czasie realizowaliśmy zajęcia w kilku grupach na basenie Teatralna. Jednak jesteśmy na ten moment zrezygnować z tych treningów, ponieważ koszt wynajęcia toru jest bardzo wysoki. Mamy jednak nadzieję, że wraz z otwarciem szkół na klas 1-3 otworzą basen szkolny. Ciekawe informacje napływają również z basenu Racławicka, który ruszy niebawem?

zima 2021

Takich ferii jeszcze nie było.
Większość turnusów z wiadomej przyczyny są odwołane. Na chwilę obecną Zielona Brygada przewiduje jeden termin w lutym o ile ruszą wyciągi. Pozostanie jak co roku Bukowina Tatrzańska. Nie będziemy realizować wtedy zdalnego nauczania, ale jest możliwość każdego dnia nadrobić zaległości na własną rękę. Zapraszamy, więcej informacji udzieli organizator. Kontakt z Zieloną Brygadą na stronie: zielonabrygada.pl

lato 2021

szykujemy super program wakacyjny

Terminy i miejsca wakacji 2021 podamy już w lutym.  

obóz odłączenie

więcej info wkrótce...

lato w chorwacji

więcej info wkrótce...

ww-kids-2021

obóz treningowy

więcej info wkrótce...

nasz team

Trenowaliśmy pływanie. Ten sport stał się dla nas sposobem na życie, wielką pasją a woda naszym drugim naturalnym środowiskiem. Wiecie o czym mowa, warto spędzić lata w pracy, która daje ogromną satysfakcję, odwagę by zaczynać, determinację aby wciąż próbować i mieć z tego wszystkiego zabawę po drodze.

kochamy to co robimy. dołącz do nas!

jeśli nie odbieramy pewnie mamy trening, oddzwonimy!

Anna 695 638 139
Cezary 723 897 862