Edit
Click here to add content.

WŁADCY WODY

INFO

TRENING

Trening zaczyna się w domu, spakowanie rzeczy i sprzętu do torby, przygotowanie napoju.

Na trening przyjdź wyluzowany. Zatrzymaj się na moment w domu, szatni, lub przed samym wejściem do wody. Zapomnij na 45 minut o pracy, problemach, tym czego nie zrobiłeś, zrobiłaś lub co macie jeszcze w planach. Słuchaj trenera i nie wykonuj zbędnych ruchów. Nie siłuj się, nie walcz, staraj się nie wygrywać z samym sobą. Polub zmęczenie, polub brak oddechu, polub brak swobody. To cała droga do sukcesu.

forma(18)

CO SPAKOWAĆ DO PLECACZKA

Od góry: czepek, najlepiej silikonowy, okularki, strój ( dziewczynki jednoczęściowy, chłopcy slipy, nie spodenki ), klapki, ręcznik, mydło i szampon pod prysznic.

NATRYSK !

Przed wejściem do wody prosimy o spłukanie ciała pod prysznicem. Nie będziemy tłumaczyć i rozpisywać się w tym temacie.

ELEKTROLITY

Zalecamy picie elektrolitów podczas zajęć na basenie. Napój najlepiej przygotować w domu.

PO TRENINGU

Po treningu należy dobrze wysuszyć włosy. W holu basenu dobrze jest odczekać 5 minut, usiąść na moment rozluźnić się. Szczególnie zimą, gdy rozgrzani wychodzimy z szatni i spod suszarek.

STREFA TRENERA

Strefa Pływania

Wartość treningu pływackiego
dla rozwoju dzieci

Fakty dowiodły, że trening pływacki ma wielką wartość dla fizycznego i umysłowego rozwoju dzieci. Ten artykuł analizuje ten temat, mając nadzieję, że odegra on pewne pouczające znaczenie.

Strefa Obozu

Powody, dla których rodzice wysyłają swoje dzieci na obóz

Gdy pierwszy raz chciałem wysłać syna na obóz usłyszałem zaskakujące pytania od znajomych: „Nie boisz się? Przecież on będzie tak daleko od domu?”

Strefa Obozu

Wysłać dziecko na obóz? Jaki wiek jest najlepszy?

Gdybym miał odpowiedzieć tu i teraz to 9 lat. Ale moja prawdziwa odpowiedź jest nieco bardziej złożona. Wysłanie dziecka na obóz wiąże się z wcześniejszym przygotowaniem ( np. spanie u rodziny lub kolegów, koleżanek ).

Racławicka, Wieczysta

basen@wladcywody.pl

695 638 139