Edit Content
Click on the Edit Content button to edit/add the content.

WŁADCY WODY

GDZIE

PŁYWAMY

Trenujemy na dwóch basenach we Wrocławiu. Basen SP 17 ul. Wieczysta 105, wejście od strony boiska do koszykówki. Basen WKS Śląsk Wrocław ul. Racławicka.

Colorful Hands Illustrated Human Rights Poster

Trening zaczyna się w domu, spakowanie rzeczy i sprzętu do torby, przygotowanie napoju.

Na trening przyjdź wyluzowany. Zatrzymaj się na moment w domu, szatni, lub przed samym wejściem do wody. Zapomnij na 45 minut o pracy, problemach, tym czego nie zrobiłeś, zrobiłaś lub co macie jeszcze w planach. Słuchaj trenera i nie wykonuj zbędnych ruchów. Nie siłuj się, nie walcz, staraj się nie wygrywać z samym sobą. Polub zmęczenie, polub brak oddechu, polub brak swobody. To cała droga do sukcesu.

PŁYWALNIA WIECZYSTA

Basen Szkoły Podstawowej nr 17. Basen ma 25m i 6 torów. Obiekt jest wygodny do prowadzenia zajęć, jest czysto, ciepła woda. Oświetlenie zewnętrzne jak i pod wodą. Dużo światła wpada przez ścianę z okien.

Zajęcia prowadzimy w 6 grupach jednocześnie. Jest to wygodne szczególnie dla rodzin, które na zajęcia przychodzą z dwójką lub trójką dzieci, a jednocześnie chcą popływać obok. Każda grupa ma swojego trenera prowadzącego.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki.

Serdecznie zapraszamy na trening próbny podczas którego wskażemy grupę docelową dla pływaka.

PŁYWALNIA RACŁAWICKA

Basen 25m jest po remoncie i oddany został 7 stycznia 2020 roku, wymienione zostały okna i dach, więc jest ciepło, nie kapie na głowę.Na obiekcie Wojskowego Klubu Sportowego korzystamy z brodzika, basenu 25m oraz 50m.

W holu basenu otrzymujemy kluczyk do szafki, kurtki wieszamy, buty wkładamy do worka i w klapkach idziemy do szatni. Rodzice, którzy pomagają dzieciom w przebraniu powinni mieć klapki. Na trening proponujemy przyjść 15 minut przed rozpoczęciem. Rodzice i opiekunowie mogą czekać w holu pomiędzy basenami, ale trzeba mieć klapki. W brodziku pływają grupy najmłodsze, Baby4 oraz może się pojawić grupa Junior 1. Na basenie 25m trenują grupy Junior 1,2,3 a na 50m grupa Junior Sport.

STREFA TRENERA

Strefa Pływania

Wartość treningu pływackiego
dla rozwoju dzieci

Fakty dowiodły, że trening pływacki ma wielką wartość dla fizycznego i umysłowego rozwoju dzieci. Ten artykuł analizuje ten temat, mając nadzieję, że odegra on pewne pouczające znaczenie.

Strefa Obozu

Powody, dla których rodzice wysyłają swoje dzieci na obóz

Gdy pierwszy raz chciałem wysłać syna na obóz usłyszałem zaskakujące pytania od znajomych: „Nie boisz się? Przecież on będzie tak daleko od domu?”

Strefa Obozu

Wysłać dziecko na obóz? Jaki wiek jest najlepszy?

Gdybym miał odpowiedzieć tu i teraz to 9 lat. Ale moja prawdziwa odpowiedź jest nieco bardziej złożona. Wysłanie dziecka na obóz wiąże się z wcześniejszym przygotowaniem ( np. spanie u rodziny lub kolegów, koleżanek ).

Racławicka, Wieczysta

basen@wladcywody.pl

695 638 139