Gdy pierwszy raz chciałem wysłać syna na obóz usłyszałem zaskakujące pytania od znajomych:  „Nie boisz się? Przecież on będzie tak daleko od domu?” Lub „Da sobie radę w nocy, dajesz mu telefon?” Lub „Nie jest za młody, żeby pojechać sam na obóz?” We wszystkich tych negatywnych pytaniach kryła się zasadnicza krytyka mojego rodzicielstwa.

Jeśli znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, gdy jesteś krytykowany za decyzję wysłania małego dziecka na obóz, możesz potrzebować dodatkowej „amunicji”, aby obronić swoją decyzję. Niech ta lista przypomni ci tylko kilka z wielu powodów, dla których jesteś wspaniałym rodzicem, wysyłając dziecko po nowe doświadczenia!

Tego lata na obozie Moje dziecko…

Rozwinie niezależność. Daję swojemu dziecku możliwość rozwoju bez przebywania ze mną. Wzrasta zaufania i niezależność. Przeczytaj więcej o tym, dlaczego doświadczenia obozowe pomagają dzieciom rozwinąć niezależność

Przeżyje przygodę na świeżym powietrzu. Pozwalam dziecku zdobyć skarb magicznych wspomnień z dzieciństwa – brudu, przygody, historii i pełnych żartów z dni i nocy spędzonych z przyjaciółmi pod gwiazdami i przy ognisku. Te wspomnienia z dzieciństwa będą trwać wiecznie.

Zrelaksuje się. Daję dziecku przerwę od presji i stresu związanego ze sportem wyczynowym, szkołą i zajęciami dodatkowymi. Jestem dobrym, ale nadmiernie zaangażowanym rodzicem, który zapewnia moim dzieciom trochę za dużo zajęć, informacji zwrotnych i wskazówek. Nasze dzieci potrzebują przerwy od naszego dobrze intencjonalnego zaangażowania w ich życie.

Odłączy się. Obóz pomoże docenić czas wolny na świeżym powietrzu, poznać przyrodę. Pozwoli wykorzystać czas na odpoczynek i relaks z ” robieniem nic”. Na ten moment odkłada telefon, rezygnuje z gier i mediów społecznościowych. Odłączanie się jest jednym z moich ulubionych tematów, więc możesz przeczytać więcej na stronie 5 powodów na odłączenie i weź się odłącz, aby dowiedzieć się o wielu korzyściach z oderwania się od technologii.

Będzie nawiązywał i utrzymywał przyjaźnie. Więzi i przyjaźnie, które mają miejsce na obozie, różnią się od tych, które mają miejsce w szkole i drużynach sportowych. Intensywność wspólnego życia i wspólne przeżywanie życia bez zakłóceń stwarza idealne warunki do nawiązania przyjaźni na całe życie i dogłębnego poznania ludzi.

Tak więc, jeśli ktokolwiek kiedykolwiek kwestionuje twoją decyzję o wysłaniu dziecka na obóz, daj mu znać, że nie tak łatwo go wysyłasz, ale że dajesz dziecku prezent, który będzie miał większy wpływ niż jakikolwiek przedmiot materialny, który kiedykolwiek dałeś.

Co mówią Obozowicze

Grupa Pływacka

Obozowicze powiedzieli, że zdobyli zaufanie do swoich umiejętności, mniej martwiąc się tym, co myślą o nich inni.

Chłopaki

Powiedzieli, że nie miało znaczenia, że ​​ponieśli porażkę, ponieważ byli otoczeni kolegami, którzy wspierali ich bez względu na wynik.

Obozowiczka

Nauczyłam się relaksować i uwielbiam ćwiczenie „robienie nic”, wykorzystuję je raz dziennie.

Władcy Wody

Anna Wereszczyńska Władcy Wody

Kłodzka 1G, Bielany Wrocławskie 55-040

Trenujemy na dwóch basenach we Wrocławiu. Basen SP 17 ul. Wieczysta 105, wejście od strony boiska do koszykówki. Basen WKS Śląsk Wrocław ul. Racławicka.

Zapraszamy do kontaktu z trenerami głównymi:
Anna 695 638 139 oraz Cezary 723 897 862
email: basen@wladcywody.pl

Najpierw rezerwujemy miejsce w systemie online na stronie. Następnie umawiamy się telefonicznie lub emailem na trening próbny. Gdy wszysko gra klepiemy miejsce w grupie. Podpisujemy umowę, płacimy jednorazowo za rok lub rozkładamy koszt na 2,3 raty.

nr konta: 38 1050 1575 1000 0090 7898 0035
Anna Wereszczyńska Władcy Wody, ul. Kłodzka 1G
55-040 Bielany Wrocławskie